Přístrojová nebo manuální lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž je velice prospěšná, příjemná, jemná relaxační procedura. V Hedera Spa Clinic lymfodrenáž využíváme ke zlepšení, aktivování lymfatického systému. Dle vstupní diagnostiky a individuálních potřeb klienta doporučujeme manuální lymfodrenáž, přístrojovou nebo kombinaci obou.

Jak funguje lymfatický systém v našem těle?

Lymfatický systém je jednosměrná soustava vedoucí z mezibuněčných prostor do krve mízními cévami. Lymfatické kapiláry jsou rozptýleny po celém těle a sbírají se do větších lymfatických cév. Součástí tohoto systému jsou i lymfatické uzliny a orgány (kostní dřeň, slezina, brzlík). Uzliny zachycují nečistoty proudící lymfou a vylučují je z organismu. Lymfa tedy odvádí z těla všechny toxické látky, které naše tělo přijímá. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin – obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, baktérie, látky, vzniklé jako odpad metabolických procesů. Nadměrné zatížení lymfatického systému toxiny, stresem, případné poškození lymfatických cév úrazem, operací, infekcí apod., se projevuje únavou, sníženou schopností organismu čelit zátěži, infekčním chorobám a jiným nemocem, otékáním nohou, především v oblasti kotníků, otoky v oblasti břišní nebo v obličeji, lymfedémy, zduřením uzlin, celkovým oslabením imunitního systému i psychickým podrážděním.

Proč podstoupit lymfodrenáž?

Tato speciální drenáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu, která by lymfu v těle popoháněla. Jestliže lymfatický systém nepracuje nebo je zpomalen, zůstávají zbytky látkové výměny ve tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Lymfodrenáž v Hedera Spa clinic provádí zkušená zdravotní terapeutka, která jemnou a přesně určenou technikou manuální lymfodrenáže odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven.

Potřebuji lymfodrenáž?

Na základě našich odborných znalostí a praktických zkušeností v Hedera Spa clinic doporučujeme lymfodrenáž jako preventivní opatření lidem s nadměrnou zátěží dolních končetin (dlouhé stání). Doporučujeme ji pro rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice, sportu. V Hedera Spa clinic dosahujeme lymfodrenáží výborných výsledků při léčbě otoků, zlepšení stavu pokožky, zrychlení metabolických procesů, detoxikaci těla, rekonvalescenci po liposukcích, prevenci vzniku křečových žil či celulitidy. V Hedera Spa clinic doporučujeme docházet na lymfodrenáž alespoň dvakrát v týdnu, minimálně však jednou týdně, aby procedura měla správný léčebný efekt a byla tělu prospěšná. Na základě vstupní diagnostiky je doporučen počet manuálních a přístrojových lymfodrenáží.

Manuální lymfodrenáž v Hedera Spa Clinic

Manuální lymfodrenáž v Hedera Spa Clinic Praha provádí výhradně vysokoškolsky vzdělaná zdravotní terapeutka, která  Vám vše vysvětlí a zodpoví Vám případné dotazy. Manuální lymfodrenáž je orientována především na povrchové lymfatické řečiště a užívá velmi jemný, plynule odstupňovaný tlak. Hmatová technika manuální lymfodrenáže je zcela odlišná od klasické masážní techniky. Manuální lymfodrenáž je pomalá, jemná až hladivá. Má přesně definovanou délku působení hmatů i počet jejich opakování.

Cena 1x ošetření 60 minut = 1000 Kč

 

Komplexní přístrojová lymfodrenáž v Hedera Spa clinic

V Hedera Spa Clinic využíváme kvalitní přístrojové lymfodrenáže renomované české firmy dodávající přístrojové lymfodrenáže pro zdravotnická zařízení. Komplexní přístrojová masáž účinně pomáhá řešit:

 • celulitidu
 • tvarování těla, nadváhu
 • zlepšení elasticity pokožky
 • premenstruační syndrom
 • regeneraci pokožky
 • detoxikaci organismu
 • oteklé a unavené končetiny
 • únavový syndrom
 • prevenci křečových žil
 • péči po liposukci
 • tělesnou regeneraci

 

Přístrojová lymfodrenáž – přednosti

 • Okamžité viditelné výsledky
 • Velmi příjemně vnímaná terapie
 • Obnovení a zvýšení oběhu a navození správné funkce lymfatického systému
 • Osvědčená léčebná metoda využitelná v rehabilitaci i kosmetice

Cena 1x ošetření 60 minut = 400 Kč

Cena za 10x ošetření 60 minut = 3.600 Kč

 

Další služby kategorie Péče o pohybový aparát:

(klikni na kategorie níže)

 

Další nabídka služeb:

(klikni na kategorie níže)

 

HEDERA SPA CLINIC

Na Radosti 65/46
155 00 Praha 5 - Zličín
(500 metrů od METROPOLE Zličín)

Rychlý kontakt
Tel.: +420 776 308 328
Email: info@hederaspa.cz
2014-03-09 13.41.22

Odborná konzultace

hedera-spa-clinic-praha-5-foto1-mini

Příjemné a rodinné prostředí

GARANTUJEME

 • NEJMODERNĚJŠÍ PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ
 • OCHOTNÝ A KVALIFIKOVANÝ PERSONÁL
 • DISKRÉTNÍ PŘÍSTUP
  cert btl fda    ce

ZÁRUKA KVALITY

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA.

facebook blog google


Copyright © 2013-2015 Hedera Spa Clinic s.r.o.
All Rights Reserved / Web made by Autofolie Praha