Pro těhotné a ženy po porodu

Nechte se hýčkat v Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5-Zličín

tehotenstvi-2 cviceni-pro-tehotne-foto0007

Těhotenství je krásné období života každé ženy

V Hedera Spa Clinic se specializujeme na individuální péči o těhotné ženy a ženy po porodu. Přijďte za námi do klidného prostředí a nechte o sebe pečovat. Dokážeme Vám zpříjemnit dobu těhotenství, zharmonizovat Vaše tělo, které prochází velkými změnami, má jiné nároky a je třeba se o něj více starat. Během těhotenství Vám můžeme nabídnout příjemnou relaxaci, psychickou podporu a pohodu. Dále Vám během těhotenství pomůžeme s péčí o pohybový aparát, nabízíme poradenství v oblasti výživy. Porodní asistentka Vám ráda odpoví na Vaše otázky. Dokážeme Vám efektivně pomoci při bolestech zad, dolních končetin, chodidel, otocích, křečích, při celkovém napětí a s mnohými dalšími potížemi, které mohou nastávající maminku během těhotenství potkat.

Naše klinika je vybavena kvalitními přístroji špičkové úrovně, které Vám pomohou dostat se zpátky “do formy”. Unikátní patentovaný přístroj Vám pomůže zpevnit povolenou břišní stěnu a vybělit případné strie a jizvičky po porodu. Rádi Vám sestavíme individuální balíček.

Každá nastávající maminka má být okouzlující a šťastná. V Hedera Spa Clinic se snažíme, abyste se tak mohla cítit po celou dobu těhotenství.

 

Těhotenství s Hedera Spa Clinic

Vyberte si z naší široké nabídky služeb během těhotenství:

(klikni na kategorie níže)

 

Pokožka v těhotenství

Hormonální změny, které doprovázejí těhotenství, mají na každou ženu úplně jiný vliv. Některé ženy mají v těhotenství pokožku krásnější než kdy jindy, ale některé ženy se musí potýkat s určitými problémy.

A jaké jsou ty nejčastější?

 

Rozšířené žilky

Rozšířené žilky se objevují během těhotenství vlivem hormonální činnosti a vyššího průtoku krve. Viditelné bývají zejména v obličeji, dekoltu či na dolních končetinách. Prevencí může být vyšší příjem vitaminu C. Po porodu obvykle některé rozšířené žilky zmizí. Na bezbolestné odstranění žilek vám po porodu doporučujeme laserové ošetření. Více ..

 

Čištění pleti a léčba akné během těhotenství a po porodu

Akné může postihnout během těhotenství i ženy, které jím dříve netrpěly. Hormony totiž podporují produkci tukových žláz, tvorbu mazu a zanášení pórů, což může vést ke vzniku akné.

Čištění pleti v těhotenství

Pupínky se objevují zejména v první trimestru těhotenství. Důležité je pečlivé čištění pleti během těhotenství. Více ..

Bezbolestná léčba akné

Intenzivní pulsní světlo působí antisepticky, redukuje zvýšenou aktivitu mazových žláz. Tlumí zánět probíhající v pleti, zároveň zabraňuje vzniku nových komedomů, urychluje hojení a vyrovnává strukturu pleti. Více ..

 

Hyperpigmentace v těhotenství

Estrogen a progesteron stimulují produkci melaninu, což způsobuje pigmentace různého charakteru. Jedná se zejména o ztmavnutí znamének a pih či ke tvorbě nových znamének během těhotenství. U některých žen se v průběhu druhého a třetího trimestru může objevit tzv. melasma, což jsou tmavé fleky na obličeji.

Proti tomuto problému neexistuje žádná prevence. Důležité ale je, abyste se v průběhu těhotenství vyhýbala slunci. V Hedera Spa Clinic řešíme problém hyperpigmenatace pomocí nejúčinnějšího IPL II. Generace.

Více ..

 

Suchá pleť v těhotenství

Pocity pnutí, svědění či podráždění jsou následkem hormonální změny v těle a to zejména ve třetím a čtvrtém trimestru. Příčinou je malé množství kožního mazu a vlhkosti v pokožce během těhotenství. Suchá kůže se objevuje především na rukou, kolenou či chodidlech, a to i po porodu.

Pro ošetření pleti jsou vhodné gely pro suchou pokožku, hydratační krémy a masky. Omezte mytí v teplé vodě, protože ta pokožku hodně vysušuje. Vyhýbejte se také parfémovaným přípravkům a přípravkům s alkoholem. Také pomůže, když budete přijímat dostatek tekutin.

Svěřte se do odborné péče a nechte čištění pleti na nás.

Více ..

 

Jak na strie po porodu?

Popraskání kůže se objevuje vlivem hormonálních změn a rychlého přibírání na váze během těhotenství. Strie se nejčastěji objevují na prsou, břichu a stehnech. Po porodu často zblednou, ale nikdy už nezmizí úplně.

Na strie pomáhá pravidelný pohyb a kosmetika s vitaminem E. Ta zlepšuje elasticitu kůže. Ideální je kosmetiku aplikovat 2xdenně, tedy ráno a večer. Ale pozor! Kosmetika funguje pouze jako prevence, strií vás nikdy nezbaví! Využijte vysoce účinného bezbolestného biostimulačního laseru v Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5-Zličín.

Více ..

 

Křečové žíly

I křečové žíly se objevují díky hormonální nerovnováze a narůstající hmotnosti během těhotenství. Jedná se zejména o estetický problém. Časté jsou ale i bolesti, křeče a pocit těžkých nohou.

Vyvarujte se dlouhého stání i sezení. Důležitý je také pravidelný pohyb. Večer odpočívejte s nohama ve zvýšené poloze. Dobrá je i masáž nohou a pomáhá i zvýšený příjem vitaminu C. Po těhotenství by tento problém měl zmizet, ale pokud nezmizí, navštivte nás.

 

Váš tým Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5-Zličín

 

Další nabídka služeb:

(klikni na kategorie níže)

 

HEDERA SPA CLINIC

Na Radosti 65/46
155 00 Praha 5 - Zličín
(500 metrů od METROPOLE Zličín)

Rychlý kontakt
Tel.: +420 776 308 328
Email: info@hederaspa.cz
2014-03-09 13.41.22

Odborná konzultace

hedera-spa-clinic-praha-5-foto1-mini

Příjemné a rodinné prostředí

GARANTUJEME

  • NEJMODERNĚJŠÍ PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ
  • OCHOTNÝ A KVALIFIKOVANÝ PERSONÁL
  • DISKRÉTNÍ PŘÍSTUP
  cert btl fda    ce

ZÁRUKA KVALITY

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA.

facebook blog google


Copyright © 2013-2015 Hedera Spa Clinic s.r.o.
All Rights Reserved / Web made by Autofolie Praha