Detoxikace organismu

Celostní medicína a detoxikace organismu vás může zbavit zdravotních problémů jednou pro vždy. Díky špatné životosprávě a problémům spojených s dnešní moderní uspěchanou a hektickou dobou, například nezdravá a špatná strava, málo pohybu a sportovních aktivit, se vystavujete velkému riziku zanesení těla nepříjemnými a nebezpečnými toxiny dnes a denně. Detoxikace organismu řeší tělo, přesněji řečeno organismus, jako celek, i přes to musíte přijít s vaším konkrétním problémem a poukázat na něj, aby byla detoxikace organismu úspěšná a co nejvíce efektivní. Trápí vás například častá únava, alergie, astma? Nebo nekontrolovatelně přibíráte na váze a nedokážete si to racionálně vysvětlit? V tom případě i pro vás může být detoxikace organismu v Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5-Zličín, řešením.

Detoxikace organismu aneb Očista těla od jedovatých látek

Mimo jiné pro detoxikace organismu používáme přístrojovou lymfodrenáž. Velmi příjemná procedura, která slouží k aktivaci lymfatického systému. Pokud z jakéhokoliv důvodu nedůvěřujete přístrojům, i přesto jsme si jisti, že našim strojům důvěřovat můžete, jelikož splňují ty nejpřísnější evropská a americká kritéria, nebo prostě jen preferujete lidské ruce, tak vám můžeme nabídnout i manuální lymfodrenáž, kterou provádí vždy vysokoškolsky vzdělaná a odborná zdravotní terapeutka. Dále, trápí-li vás otoky a bolesti nohou, vyzkoušejte ruční lymfatickou masáž nohou. Najednou pocítíte tu lehkost vašich chodidel, na kterou jste již nejspíše zapomněli. Nastolte rovnováhu ve vašem organismu. Začněte detoxikací v Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5-Zličín!

Detoxikace organismu v Hedera Spa Clinic

Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5-Zličín vám tedy může nabídnout řešení, které zmírní vaše útrapy a navrátí vám zpět příjemný pocit a znovu okusíte, jaké to je cítit se zdravě a krásně. Cena za detoxikace organismu není nikterak vysoká, ba naopak. Vězte, že vás dobrý pocit z detoxikace organismu je k nezaplacení a to si uvědomujeme i my, proto o vás bude pečovat kvalitní a profesionální personál. Jednou za čas by měl své tělo očistit a zbavit se špatných látek ze svého těla každý.

 

Další služby kategorie Péče o pohybový aparát:

(klikni na kategorie níže)

 

Další nabídka služeb:

(klikni na kategorie níže)

 

HEDERA SPA CLINIC

Na Radosti 65/46
155 00 Praha 5 - Zličín
(500 metrů od METROPOLE Zličín)

Rychlý kontakt
Tel.: +420 776 308 328
Email: info@hederaspa.cz
2014-03-09 13.41.22

Odborná konzultace

hedera-spa-clinic-praha-5-foto1-mini

Příjemné a rodinné prostředí

GARANTUJEME

  • NEJMODERNĚJŠÍ PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ
  • OCHOTNÝ A KVALIFIKOVANÝ PERSONÁL
  • DISKRÉTNÍ PŘÍSTUP
  cert btl fda    ce

ZÁRUKA KVALITY

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA.

facebook blog google


Copyright © 2013-2015 Hedera Spa Clinic s.r.o.
All Rights Reserved / Web made by Autofolie Praha