Málo co je tak uvolňující, jako jsou skvělé masáže těla.

Napětí ve vás, které vám způsobuje žaludeční obtíže je pryč, konečně si dokonale odpočinete a načerpáte nové síly pro další činnosti. Je potřeba, aby se člověk občas nechal rozmazlovat a z důvodu celkového zdraví si zašel na masáž.

Masáže pro těhotné

Těhotné ženy často trápí bolesti zad, obzvlášť v části beder. A nejen to. V těle probíhají hormonální změny, které mají vliv nejen na psychiku, ale i celkové zdraví. Proto by mělo být pro každou nastávající maminku snad i povinností nejen kvůli sobě, ale i kvůli svému potomkovi, vyhledat relaxační účinky speciální masáže pro těhotné, které přináší úlevu pro celý organismus.

Relaxační masáže

Buď jako prevence, nebo léčba akutního problému jsou relaxační masáže vhodné snad pro všechny. Nejen že se vám uvolní zablokované svalstvo, opustí vás bolesti těla, kloubů, svalů, ale i hlavy. Dále se zlepší kvalita pokožky, odstraní stres, zlepší srdeční činnost a i krevní oběh. Relaxační masáže se doporučují i pro načerpání nových sil.

Lymfatické masáže

Jestliže vás často trápí otoky nohou, je dost možné, že potřebujete rozpohybovat lymfatický systém a to lze provést jedině účinnou lymfatickou masáží. Lymfatická masáž a její pravidelnost zaručí průchodnost lymfatického systému, což se projeví detoxikací organismu a zlepšení celkového zdravotního stavu.

Reflexní masáže

Praktiky, které přicházejí z Dálného východu, jsou nejen účinné, ale také vysoce relaxační. Reflexní masáže jsou toho důkazem a fungují na principu existence bodů na chodidle, které jsou s jednotlivými orgány v těle nervově propojeny. Jejich správným stlačením se tak odstraňují potíže v daném orgánu.

Masáže lávovými kameny

Teplo lávových kamenů je léčivé. A když se spojí s příjemnou masáží, je to kombinace, vysoce účinné a relaxační techniky, která uvolní napjaté svalstvo a odstraní potíže s páteří.

Masáže nohou

Zvláště lidé, kteří denně stojí na nohou, by se na tyto partie měli zaměřit a dopřát jim pravidelně dokonalou a profesionální péči. Speciální masáže nohou zahrnují uvolnění napjatého svalstva nejen na chodidlech, ale i lýtkách, kotnících či kolenou a stehnech. Nejen že se zbavíte otoků, ale i bolestivosti a dokonce i celulitidy.

 

Další služby kategorie Masáže:

(klikni na kategorie níže)

 

Další nabídka služeb:

(klikni na kategorie níže)

 

HEDERA SPA CLINIC

Na Radosti 65/46
155 00 Praha 5 - Zličín
(500 metrů od METROPOLE Zličín)

Rychlý kontakt
Tel.: +420 776 308 328
Email: info@hederaspa.cz
2014-03-09 13.41.22

Odborná konzultace

hedera-spa-clinic-praha-5-foto1-mini

Příjemné a rodinné prostředí

GARANTUJEME

  • NEJMODERNĚJŠÍ PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ
  • OCHOTNÝ A KVALIFIKOVANÝ PERSONÁL
  • DISKRÉTNÍ PŘÍSTUP
  cert btl fda    ce

ZÁRUKA KVALITY

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA.

facebook blog google


Copyright © 2013-2015 Hedera Spa Clinic s.r.o.
All Rights Reserved / Web made by Autofolie Praha