Wellness

Wellness patří v současné době k jedněm z nejvyhledávanějších smyslových zážitků těla. Wellness v současném uspěchaném světě plném stresu představuje především nalezení radosti ze života, uvolnění celého těla, ale i mysli a načerpání nové energie.

Co je wellness

Pojem wellness je dnes synonymem blahodárného souznění vody, tepla a lidského těla. Regenerace organismu je v dnešní uspěchané době doslova nutností a právě proto vzniká v současnosti velké množství nových regeneračních zařízení, která jsou označována všeobecně jako „Wellness a spa centra“. Lidé v nich hledají uklidňující atmosféru, absolutní hygienu a pochopitelně očekávají blahodárně působící teplo ve spojení s celkovým maximálním komfortem.

Wellness v Hedera Spa Clinic

Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5 zajišťuje vše potřebné, nabízí perfektní uspořádání, dokonalý návrh a bezchybné provedení, aby vyhověla náročným specifickým požadavkům zákazníků. Jen dokonale provedené wellness prostory jako u nás, vám mohou poskytnout dokonalou relaxaci.

Turecká parní lázeň, bylinková lázeň, masáže, možnost aplikace zábalů, relaxace a další, to vše je spojeno s wellness centry. Každý návštěvník Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5 si tak může za účelem uvolnění těla vybírat ze široké nabídky služeb, které odpovídají jeho potřebám a představám.

Využijte turecké parní bylinkové lázně, stoupne váš tep, rozšíří se cévy a dech se prohloubí rostoucím objemem životodárného kyslíku. Takřka okamžitě se vytrácí stres, a to fyzický i psychický.

Wellness, relaxace, uvolnění

Často aniž bychom tyto skutečnosti tušili, vyhledáváme wellness zkrátka proto, že se pak cítíme skvěle. A to je to, o co jde ve wellness v prvé řadě, o relaxaci a uvolnění.

 

Další služby kategorie Masáže, wellness, relaxace:

(klikni na kategorie níže)

 

Další nabídka služeb:

(klikni na kategorie níže)

 

HEDERA SPA CLINIC

Na Radosti 65/46
155 00 Praha 5 - Zličín
(500 metrů od METROPOLE Zličín)

Rychlý kontakt
Tel.: +420 776 308 328
Email: info@hederaspa.cz
2014-03-09 13.41.22

Odborná konzultace

hedera-spa-clinic-praha-5-foto1-mini

Příjemné a rodinné prostředí

GARANTUJEME

  • NEJMODERNĚJŠÍ PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ
  • OCHOTNÝ A KVALIFIKOVANÝ PERSONÁL
  • DISKRÉTNÍ PŘÍSTUP
  cert btl fda    ce

ZÁRUKA KVALITY

Naše používané materiály a zařízení jsou té nejvyšší kvality a plně v souladu s evropskými normami a certifikáty kvality pro EU stejně jako s nejpřísnějšími kritérii americké FDA.

facebook blog google


Copyright © 2013-2015 Hedera Spa Clinic s.r.o.
All Rights Reserved / Web made by Autofolie Praha